224991399 kontakt@cathrin.pl

Złoty, srebrny, miedziany, jaki kolor ma mieć twoje złocenie?

Efekt 3D czy raczej klasycznie?  

Poniżej znajdziesz rodzaje złoceń wykonywane w naszej drukarni, to ważne informacje – pozwolą zorientować się wstępnie w możliwościach, efektach, kosztach różnych rodzajów złoceń.

Sprawdź jakiego złocenia szukasz, płaskie? wypukłe? Z przetłoczeniem?   

 Złocenie krawędzi stosuje się w wielu produktach książkowych, notesach,  kalendarzach oraz w produktach arkuszowych jak vouchery, wizytówki lub zaproszenia. Technika cyfrowa, nie wymaga wytworzenia matryc. Pełna informacja w opisie produktu i na blogu w artykule o złoceniach.

Złocenie wypukłe 3D, to uszlachetnienie zamawiane najczęściej na wizytówkach, voucherach, zaproszeniach.  Najlepiej wygląda na elementach niezbyt cienkich, bez drobnych detali. Proces cyfrowy, nie wymaga wytworzenia matryc. Pobierz makietę

Hot Stamping – złocenie matrycowe, tradycyjna technika złocenia. Przeznaczona do większych nakładów, daje ogromny wybór podłoży, kolorów, głębokości tłoczenia. Wymaga wytworzenia matryc do tłoczenia oraz specjalistycznych urządzeń i materiałów. Najlepiej sprawdza się w połączeniu z drukiem offsetowym i sitodrukiem.  Matryce proszę przygotować jako 100%K , to co czarne będzie finalnie złote.

Sleeking – złocenie cyfrowe, nowoczesna metoda szybkiego uszlachetniania wydruków cyfrowych. Można wykonac pełne złocenie wszystkich elementów strony lub po zafoliowaniu wyzłocić wybrane elemnty takie jak tytuły czy nazwiska w zaproszeniach. Cała proces można zamknąć w 1 dzień, przy prawidłowo przygotowanych plikach. Nie ma opcji wypukłości.

 

W kilku prostych krokach zarejestruj się w systemie, po zalogowaniu wybierz parametry swojego produktu, zamów.

Twoje zamówienie trafi automatycznie do naszego systemu. Po sprawdzeniu przez nasze konsultantki trafi bezpośrednio do drukarni, A następnie do zautomatyzowanej introligatorni.

Dzięki naszemu systemowi obsługi drukarni masz stały wgląd do swojego zamówienia.
Dodatkowo otrzymasz mailowe i SMS-owe powiadomienia o statusie realizacji.

Każde zleceni ejest dla nas priorytetem, jednak pokazane wyżej techniki złocenia mają określony proces produkcji, zależny od wielu czynników.  Składając zamówienie otrzymasz informację o twoim indywidualnym, możliwie najkrótszym terminie realizacji. 

Formy płatności:

– płatność on-line przez Pay-U

– przedpłata na konto (przed realizacją zlecenia: Drukarnia Cathrin, ul. Targowa 85, 03-408 Warszawa Nr rachunku 62 2160 0003 2000 1550 5448 0001

– gotówka lub karta płatnicza (przy odbiorze osobistym w drukarni)

Transport:

– gotowy produkt możesz odebrać osobiście w biurze drukarni ,przy ul. Targowej 85, w godzinach od 8.00 do 18.00, od Poniedziałku do Piątku.

– wysyłka kurierem w dowolne miejsce, w stałej cenie 25,00 zł brutto

 

Złocenie krawędzi nie wymaga przygotowywania plików, w tym przypadku prosimy o przeczytanie artykułu o tym produkcie na blogu lub kontakt mailowy: kasia@cathrin.pl

Złocenie wypukłe 3D prosze przygotowac jako zestaw: Awers druk CMYK i Awers złocenie K100% oraz Rewers druk CMYK i Rewers złocenie K100%. Ważne by zachować wewnętrzny margines 4 mm, ze względów technicznych NIE mogą wychodzić na spad.

Sleeking – złocenie cyfrowe prosze przygotowac jako zestaw: Awers druk CMYK i Awers złocenie K100% oraz Rewers druk CMYK i Rewers złocenie K100%. Złocenie może wyjść na spad. Linie minimum 0,35 mm, fonty bez cienkich zawijasków, pliki złoceń wyłącznie wektorowe, bez grafiki rastrowej.

Plik złocenia jako K100%  (to co czarne będzie wyzłocone), grafika wektorowa.

Przyjmujemy pliki PDF, CDR do X5, AI do CS6, PSD do CS6, TIFF, JPG. Instrukcję przygotowania w PDF dla każdego z produktów znajdziesz w zakładce „Jak przygotować” Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas (22 499 13 99) lub kliknij mailem tutaj >>>  Postaramy się pomóc.
Nie masz projektu wizytówki? Chętnie przygotujemy go dla Ciebie.
Nasze studio graficzne zrealizuje wszystkie Twoje pomysły.
Aby wysłać zapytanie kliknij tutaj >>>