224991399 kontakt@cathrin.pl

Zaproszenie jest nie tylko informacją gdzie
i kiedy jesteśmy zapraszani. To także
zapowiedź tego, co czeka zaproszone osoby.

Certyfikat lub Voucher może być równie elegancki i prestiżowy, sprawdź jakie opcje masz do wyboru.

 

Rodzaj zaproszeń, ich styl i wykonanie powinny pasować do wydarzenia,
które anonsują.  Natomiast po imprezie, gdy już wszyscy odeśpią świetną
zabawę, pozostaje wspomnieniem tych chwil. Przemyślany design  projektu,
użytego papieru i kolorystyki sprawi, że zaproszenia na twój event, wesele
lub imieniny staną się czymś wyjątkowym, podobnie jak sama impreza!  tak samo jak Certyfikat po super szkoleniu lub Voucher na twoje usługi.

Zaproszenia Standardowe drukowane są na papierze kredowym od 250 do 350g, druk jedno lub dwustronny. w kolorze

Zaproszenia Premium drukujemy w pełnym kolorze, na papierach ozdobnych , jednostronnie (4 0) lub dwustronnie (4 4) Zwykle termin wykonania nie przekracza dwóch dni.

Zaproszenia Wycinane oferujemy jako produkt z grafiką ciętą laserem lub łączoną z drukiem,  drukujemy w pełnym kolorze, na papierach ozdobnych, jednostronnie (4 0) lub dwustronnie (4 4) Zwykle termin wykonania nie przekracza czterech dni.

Zaproszenia Lakierowane i Premium Lux oferujemy jako produkt indywidualny, więc druk, podłoże, termin itd są ustalane indywidualnie

 

W kilku prostych krokach zarejestruj się w systemie, po zalogowaniu wybierz parametry swojego produktu, zamów. Jeśli w standardzie nie ma tego czego poszukujesz zapraszamy do kontaktu telefonicznego (22 499 13 99) lub mailowego kontakt@cathrin.pl

Zwykle produkt jest gotowy tego samego lub następnego dnia roboczego, w przypadku zaproszeń wycinanych czas oczekiwania może trwać do czterech dni roboczych.
Zalogowani użytkownicy mogą na bieżąco śledzić status zamówienia.

Formy płatności:

– płatność on-line przez Pay-U

– przedpłata na konto (przed realizacją zlecenia: Drukarnia Cathrin, ul. Targowa 85, 03-408 Warszawa Nr rachunku 62 2160 0003 2000 1550 5448 0001

– gotówka lub karta płatnicza (przy odbiorze osobistym w drukarni)

Transport:

– gotowy produkt możesz odebrać osobiście w biurze drukarni ,przy ul. Targowej 85, w godzinach od 8.00 do 18.00, od Poniedziałku do Piątku.

– wysyłka kurierem w dowolne miejsce,

Przyjmujemy pliki PDF, CDR do X5, AI do CS6, PSD do CS6, TIFF, JPG. Instrukcję przygotowania w PDF dla każdego z produktów znajdziesz w zakładce „Jak przygotować” Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas (22 499 13 99) lub kliknij mailem tutaj >>>  Postaramy się pomóc.
Nie masz projektu zaproszenia? Chętnie przygotujemy go dla Ciebie.
Nasze studio graficzne zrealizuje wszystkie Twoje pomysły.
Aby wysłać zapytanie kliknij tutaj >>>