224991399 kontakt@cathrin.pl

Druklejka przeszła moje oczekiwania, jest mega łatwa w aplikacji i wygląda jak nadruk. Koszty są miłym zaskoczeniem.  Oznakowałam sobie długopisy na swój kurs on-line dla 20stu osób oraz kubeczki które kupiłam w sklepie zwykłym. Polecam!

Aleksandra

DRUKLEJKA to profesjonalny nadruk, łatwy użyciu jak zwykła naklejka. 

ZALETY DRUKLEJKI vs TRADYCYJNE NADRUKI:

znakowanie dowolnej powierzchni: drewno, metal surowy i malowany proszkowo, szkło, tworzywa sztuczne, ceramikę, powierzchnie lakierowane, kamień i wiele innych 

różne nadruki zamawiane razem: każda sztuka druklejki może byc inna 

oszczędzasz na logistyce:  zamiast wozić towar do nadruku, nadruki przyjadą tam gdzie jest towar. Koszt transportu koperty jest duzo niższy niż koszt transportu partii towaru do znakowania.

kontrolujesz czas:  to ty decydujesz kiedy oznakujesz potrzebne rzeczy. wykonane wcześniej druklejki, aplikujesz na towar kiedy zechcesz, a nie wtedy gdy drukarnia ma na to czas 😉 

znakujesz przedmioty o nietypowych kształtach lub takie których nie wyślesz do znakowania:  np. duży sprzęt firmowy albo meble robione na miarę

Druklejka nie ma tła, miejsca gdzie w projekcie jest pusto, na druklejce też będą puste, wydruk jest tylko tam gdzie jest jakiś kolor. Przykładowo napis KOLOR będzie złożony z osobnych liter niczym z sobą nie połączonych. Sam nadruk.

Zamówiłem nadruki na próbę, z ciekawości bardziej niż z potrzeby.  Nadruk jest lekko wypukły, bardzo dobrze się przykleił do podłoża, ale najważniejsze faktycznie wygląda jak nadruk a nie jak naklejka. 

Marcin

Druklejka jest nowoczesną technologią, opartą o urządzenia cyfrowe do druku UV. Światłoutwardzalne nadruki bezpośrednie lub druklejki są obecnie najwygodniejszą i najtańszą formą znakowania przedmiotów.

Na jednym arkuszu można ustawić druk kilkuset róznych wzorów, każdy inny lub wszystkie takie same.

DRUKLEJKA to profesjonalny nadruk, łatwy użyciu jak zwykła naklejka. Razem z zamówieniem wysyłasz do nas swój plik – logo, jakiś napis, obrazek, cokolwiek zechcesz – od nas otrzymujesz gotowy do użycia swój własny nadruk, który do tansportu zamknięty jest w folii zabezpieczającej. 

Druklejki basic to pełnokolorowe nadruki z białym poddrukiem. Dzięki temu, można używać takich samych druklejek na podłożach jasnych i ciemnych.  Możesz zrobić białe napisy lub elementy logo bez dodatkowych czynności. 

Druklejka jest matowa, wygląda profesjonalnie choć jest prosta w użyciu 🙂

Druklejka nie ma tła, miejsca gdzie w projekcie jest pusto, na druklejce też będą puste, wydruk jest tylko tam gdzie jest jakiś kolor. Przykładowo napis KOLOR będzie złożony z osobnych liter niczym z sobą nie połączonych. Sam nadruk.

Druklejka uratowała mi sytuację! Zamówiłam coś na prezent i okazało się, że nie zostanie zrobione na czas… więc szybkie zakupy, zamówienie druklejki i finalnie otrzymałam indywidualny nadruk na doniczce, którą razem z roślinką podarowałam zamiast poprzedniej rzeczy. Wyszło pięknie, naklejanie było proste a efekt super!

Żaneta

Druklejki są rozwiązaniem problemu z nadrukami dla krótkich serii gadżetów! zamawiamy zawsze arkusze A4 i na każdym arkuszu umieszczamy pliki dla 2-3 Klientów. Tym sposobem mamy kolorowe nadruki: dla jednego nadruki na 20 personalizowanych długopisów, dla drugiego na 20 breloczków każdy z innym kodem.  Wszystkie wyglądały profesjonalnie.

Agencja reklamowa

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.