224991399 kontakt@cathrin.pl

Druklejka przeszła moje oczekiwania, jest mega łatwa w aplikacji i wygląda jak nadruk. Koszty są miłym zaskoczeniem.  Oznakowałam sobie długopisy na swój kurs on-line dla 20stu osób oraz kubeczki które kupiłam w sklepie zwykłym. Polecam!

Aleksandra

DRUKLEJKA to profesjonalny nadruk, łatwy użyciu jak zwykła naklejka. 

ZALETY DRUKLEJKI vs TRADYCYJNE NADRUKI:

znakowanie dowolnej powierzchni: drewno, metal surowy i malowany proszkowo, szkło, tworzywa sztuczne, ceramikę, powierzchnie lakierowane, kamień i wiele innych 

różne nadruki zamawiane razem: każda sztuka druklejki może byc inna 

oszczędzasz na logistyce:  zamiast wozić towar do nadruku, nadruki przyjadą tam gdzie jest towar. Koszt transportu koperty jest duzo niższy niż koszt transportu partii towaru do znakowania.

kontrolujesz czas:  to ty decydujesz kiedy oznakujesz potrzebne rzeczy. wykonane wcześniej druklejki, aplikujesz na towar kiedy zechcesz, a nie wtedy gdy drukarnia ma na to czas 😉 

znakujesz przedmioty o nietypowych kształtach lub takie których nie wyślesz do znakowania:  np. duży sprzęt firmowy albo meble robione na miarę

Druklejka nie ma tła, miejsca gdzie w projekcie jest pusto, na druklejce też będą puste, wydruk jest tylko tam gdzie jest jakiś kolor. Przykładowo napis KOLOR będzie złożony z osobnych liter niczym z sobą nie połączonych. Sam nadruk.

Zamówiłem nadruki na próbę, z ciekawości bardziej niż z potrzeby.  Nadruk jest lekko wypukły, bardzo dobrze się przykleił do podłoża, ale najważniejsze faktycznie wygląda jak nadruk a nie jak naklejka. 

Marcin

Druklejka jest nowoczesną technologią, opartą o urządzenia cyfrowe do druku UV. Światłoutwardzalne nadruki bezpośrednie lub druklejki są obecnie najwygodniejszą i najtańszą formą znakowania przedmiotów.

Na jednym arkuszu można ustawić druk kilkuset róznych wzorów, każdy inny lub wszystkie takie same.

DRUKLEJKA to profesjonalny nadruk, łatwy użyciu jak zwykła naklejka. Razem z zamówieniem wysyłasz do nas swój plik – logo, jakiś napis, obrazek, cokolwiek zechcesz – od nas otrzymujesz gotowy do użycia swój własny nadruk, który do tansportu zamknięty jest w folii zabezpieczającej. 

Druklejki basic to pełnokolorowe nadruki z białym poddrukiem. Dzięki temu, można używać takich samych druklejek na podłożach jasnych i ciemnych.  Możesz zrobić białe napisy lub elementy logo bez dodatkowych czynności. 

Druklejka jest matowa, wygląda profesjonalnie choć jest prosta w użyciu 🙂

Druklejka nie ma tła, miejsca gdzie w projekcie jest pusto, na druklejce też będą puste, wydruk jest tylko tam gdzie jest jakiś kolor. Przykładowo napis KOLOR będzie złożony z osobnych liter niczym z sobą nie połączonych. Sam nadruk.

Druklejka uratowała mi sytuację! Zamówiłam coś na prezent i okazało się, że nie zostanie zrobione na czas… więc szybkie zakupy, zamówienie druklejki i finalnie otrzymałam indywidualny nadruk na doniczce, którą razem z roślinką podarowałam zamiast poprzedniej rzeczy. Wyszło pięknie, naklejanie było proste a efekt super!

Żaneta

Druklejki są rozwiązaniem problemu z nadrukami dla krótkich serii gadżetów! zamawiamy zawsze arkusze A4 i na każdym arkuszu umieszczamy pliki dla 2-3 Klientów. Tym sposobem mamy kolorowe nadruki: dla jednego nadruki na 20 personalizowanych długopisów, dla drugiego na 20 breloczków każdy z innym kodem.  Wszystkie wyglądały profesjonalnie.

Agencja reklamowa